Zapojené MŠ

Školní rok 2013/2014

Mateřská škola Zvoneček, Ústí nad Labem, Školní 623/17, příspěvková organizace

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Vojanova 594/34, příspěvková organizace

Mateřská škola Trmice, Lovecká 600, příspěvková organizace

Mateřská škola Skřivánek, Ústí nad Labem, Stříbrnické Nivy 2429/6, příspěvková organizace

Mateřská škola Skalnička, Ústí nad Labem, Peškova 526, příspěvková organizace

Mateřská škola Pramínek, Josefa Suka 2513, Teplice

Mateřská škola Písnička, Ústí nad Labem, Studentská 6, příspěvková organizace

Mateřská škola U Křemílka Dubí 2, Rokosovského 236

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41, příspěvková organizace

Mateřská škola Kameňáček, Ústí nad Labem, Kamenná 1430/1, příspěvková organizace

Mateřská škola, Chuderov, okres Ústí nad Labem

Mateřská škola Dobětice, Ústí nad Labem, Rabasova 3207/45, příspěvková organizace

Mateřská škola Cibuláček, Tovární 517, Dubí 1, příspěvková organizace

Soukromá mateřská škola, obecně prospěšná společnost

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Revoluční – Beruška

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Baarova – Delfínek

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Masarykova – Kytička

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Stránského – Kamarád

Mateřská škola Poplze

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Mládežnická – Lipová

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Vančurova – Mašinka

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Eliášova – Paletka

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Plešivecká – Pohádka

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Ladova 1 – Sedmikráska

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Alšova – Sluníčko

Mateřská škola Litoměřice, příspěvková organizace – Ladova 431 – Větrník

Mateřská škola Chabařovice, Husovo náměstí 17, okres Ústí nad Labem


Školní rok 2014/2015

Mateřská škola Zdravíčko, Ústí nad Labem, Malátova 12, příspěvková organizace

Mateřská škola, Česká Kamenice, Komenského 182, příspěvková organizace

Mateřská škola Vyhlídka, Ústí nad Labem, Rozcestí 786/2, příspěvková organizace

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Větrná 2799/1, příspěvková organizace

Mateřská škola Velké Březno, Alej sportovců 286, okres Ústí nad Labem

Základní a Mateřská škola Velemín, příspěvková organizace

Mateřská škola Valkeřice

Mateřská škola, Těchlovice, okres Děčín

Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace

Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

Mateřská škola Rudolfova 76, Děčín IX

Mateřská škola Ročov, příspěvková organizace

Mateřská škola Děčín II, Riegrova 454/12, příspěvková organizace

Mateřská škola Štětí, příspěvková organizace

Mateřská škola Poplze

Mateřská škola Písnička Krupka, Dukelských hrdinů 295

Mateřská škola Peruc, okres Louny, příspěvková organizace

Mateřská škola Pastelka, Ústí nad Labem, Horní 195, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Braňany

Mateřská škola Modlanská rolnička

Mateřská škola Meziboří

Mateřská škola Medvídek, Ústí nad Labem

Základní škola a Mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace

Mateřská škola, Košťany, Husova 291

Mateřská škola Louny, Fügnerova 1371, příspěvková organizace

Mateřská škola, Fráni Šrámka 2620, Teplice

Mateřská škola Dubánek, Křižíkova 157, Dubí 1, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice – příspěvková organizace

Mateřská škola Louny, Čs. armády 2371

Mateřská škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace


Školní rok 2015/2016

Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice

Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice

Základní škola a Mateřská škola /příspěvková organizace/ Děčín XXVII, Kosmonautů 177

Mateřská škola Žitenice

Mateřská škola Zdravíčko, Ústí nad Labem, Malátova 12, příspěvková organizace

Mateřská škola Trmice, Lovecká 600, příspěvková organizace

Mateřská škola Střekov, Ústí nad Labem, Sukova 1174/1, příspěvková organizace

Mateřská škola Pomněnka, Ústí nad Labem, Přemyslovců 652/14, příspěvková organizace

Mateřská škola Terezínská ul. Lovosice

Mateřská škola Jílové, okres Děčín

Mateřská škola Děčín XXXII, Májová 372, příspěvková organizace

Mateřská škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace

Mateřská škola Bílina, Síbova 332, příspěvková organizace

Mateřská škola Skřivánek, Ústí nad Labem, Stříbrnické Nivy 2429/6, příspěvková organizace


Školní rok 2016/2017

Na Kopečku, Teplice

Mateřská škola Na Kopečku, Bohosudovská 111, Teplice

Vyhlídka, Ústí nad Labem

Mateřská škola Vyhlídka, Ústí nad Labem, Rozcestí 786/2, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Markvartice, příspěvková organizace

Mateřská škola Jílové, okres Děčín

Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace

Mateřská škola Chabařovice, Husovo náměstí 17, okres Ústí nad Labem

Mateřská škola Horní Habartice 6, okres Děčín

Mateřská škola Velká Bukovina, okres Děčín

Firemní mateřská škola PROFI ŠKOLKA, Teplice

Dětská skupina Mozaika Ústí nad Labem

Mateřská škola, Sady pionýrů, Lovosice

Mateřská škola Bystřany, okres Teplice, příspěvková organizace


Školní rok 2017/2018

Mateřská škola Modlanská rolnička

Dětská skupina Solnička Teplice

Mateřská škola Síbova, Bílina, příspěvková organizace – MŠ Aléská

Mateřská škola Trmice, Lovecká 600, příspěvková organizace

Mateřská škola, Chuderov, okres Ústí nad Labem

Mateřská škola Motýlek, Ústí nad Labem, Keplerova 782/26, příspěvková organizace

Mateřská škola Pastelka, Úštěk, Vilová čtvrť 204

Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Heřmanov, okres Děčín

Základní škola a Mateřská škola Sulejovice

Masarykova mateřská škola Roudnice n.L., Dobrovského 1217

Mateřská škola Chotiměř

Mateřská škola Střekov, Ústí nad Labem, Sukova 1174/1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most – Mateřská škola „Vláček“ Čapkova ul. 2035

Mateřská škola Meziboří

Mateřská škola Zdravíčko, Ústí nad Labem, Malátova 12, příspěvková organizace

Mateřská škola Pohádka, Mělník, příspěvková organizace


Školní rok 2018/2019

Mateřská škola Zvoneček, Mělník

Mateřská škola Mělník, Pod Vrchem 2995

Mateřská škola Velký Borek, okres Mělník

Firemní školka „U Borovice“ – Krajská zdravotní,a.s.

Mateřská škola Vyhlídka, Ústí nad Labem, Rozcestí 786/2, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace

Mateřská škola Hvězdička, Malé Březno, okres Ústí nad Labem

Mateřská škola Pomněnka, Ústí nad Labem, Přemyslovců 652/14, příspěvková organizace

Mateřská škola Chabařovice, Husovo náměstí 17, okres Ústí nad Labem

Mateřská škola Velké Březno, Alej sportovců 286, okres Ústí nad Labem

Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany, okres Děčín

Mateřská škola, Těchlovice, okres Děčín

Mateřská škola Pod Kalichem Třebušín

Mateřská škola, Most, Lidická 44, příspěvková organizace – MŠ Lidická

Mateřská škola, Most, Lidická 44, příspěvková organizace – OP A. Dvořáka

Mateřská škola, Most, Lidická 44, příspěvková organizace – OP Fr. Malíka

Pigy školka Most

Mateřská škola Blíževedly, příspěvková organizace


Školní rok 2019/2020

Mateřská škola Na Kopečku, Bohosudovská 111, Teplice

Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

Dětská skupina YMCA Ústí nad Labem

Mateřská škola Pastelka, Ústí nad Labem, Horní 195, příspěvková organizace

Mateřská škola Trmice, Lovecká 600, příspěvková organizace

Mateřská škola Zdravíčko, Ústí nad Labem, Malátova 12, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice

Mateřská škola Varnsdorf, Poštovní 1428, příspěvková organizace

Mateřská škola Varnsdorf, Národní 1617, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace

Mateřská škola, Most, Lidická 44, příspěvková organizace – OP Albrechtická 503

Mateřská škola, Most, Lidická 44, příspěvková organizace – OP J. Kříže

Mateřská škola Louny, Přemyslovců 2205

Mateřská škola Louny, Čs. armády 2371

Mateřská škola, Jiráskovo nám. 495, 439 42 Postoloprty

Mateřská škola Hřivice, okres Louny

Mateřská škola Ročov, příspěvková organizace

Mateřská škola Droužkovice, ul. Rudé Armády 22, okres Chomutov, příspěvková organizace

Mateřská škola Blatenská „Abeceda“ Chomutov

Mateřská škola Růžová „Kamarád“ Chomutov